O nás

Futura Kabelky - Karlovy Vary

Vážení zákazníci,

srdečně Vás vítáme a děkujeme za Vaši návštěvu našich internetových stránek & e-shopu.

Prodejem koženého zboží se zabýváme již od roku 2004, kdy jsme bez zkušeností otevřeli obchod v Karlových Varech pod názvem „FUTURA“.

Trvalo pár let než jsme zjistili, co zákazníci chtějí, čemu dávají přednost, jakou vést cenovou politiku a s jakými firmami spolupracovat. Zárukou úspěchu nejsou jen firmy, které Vás respektují jako obchodního partnera a člověka a nedají zboží Vašemu konkurentovi, ale také prodavačky, které nám na této cestě pomáhají. Řídíme se heslem „Zákazník je náš pán“ a snažíme se udělat maximum pro uspokojení každého zákazníka. Na základě tohoto úsilí a již s nějakými zkušenostmi jsme otevřeli na konci roku 2008 i obchod v Mariánských Lázních s názvem „DELIRIUM“.

V našich kamenných obchodech i zde v tomto e-shopu nabízíme luxusní značkové zboží německé značky PICARD a italských značek CROMIA, MARINO ORLANDI, TERRIDA a ACUTIS. Sortiment je ještě doplněn i o italskou značku IL MARCHESATO, která vyrábí exklusivní deštníky a holandskou značku kufrů MARCH.

Tyto firmy produkují luxusní kožené výrobky po několik generací a jsou zárukou kvality, nadčasovosti a hlavně originality. Nenajdete u nás zboží, které je vystaveno na dalších několika serverech, protože my zboží objednáváme na veletrzích v Milánu a Offenbachu a proto Vám můžeme zaručit, že u nás zakoupíte kabelky a další sortiment dle posledních hitů sezóny.

Jsme jiní, odlišní a to nás baví!

Přejeme příjemné nakupování a v případě potřeby jsme Vám k dispozici.

S úctou

Nikola Džuganová - www.futurakabelky.cz